У 2013 році в Європі з продажу буде вилучено більше 90% циркуляційних насосів

У 2013 році в Європі з продажу буде вилучено більше 90% циркуляційних насосів

 

У 2013 році набуде чинності Європейська директива з енергозбереження. Норми енергоспоживання для циркуляційних насосів значно скоротяться і будуть навіть вищі, ніж для продукції з класом енергоспоживання А. За результатами попередніх досліджень стало відомо, що при дотриманні Директиви всіма її учасниками сумарна економія електроенергії у 2020 році сягатиме 23 млн. кВт/годин, а викид CO2 тільки в галузі циркуляційних насосів зменшиться на 11 млн тонн.

Поступова заміна всіх насосів у Європі на більш енергоефективні відповідники має бути здійснена в три етапи, до 2020 року.

Вже зараз у проекти будівництва закладаються нові високоефективні насоси. Європейці переконані, що можливе збільшення витрат на будівництво, пов’язане з ними, скомпенсується економією електроенергії. На сьогодні новим вимогам ЄС, які ще не набули чинності, відповідають нові циркуляційні насоси Wilo. Рівень їх енергоефективності навіть перевищує вимоги Євросоюзу на 2015 рік!

А до чого тут Україна?

Поки що до Євросоюзу нас ще не прийняли, і невідомо, коли це станеться. Але якщо вступ України до ЄС врешті відбудеться, ми повинні бути готові до змін. Уже зараз можна провести всі розрахунки і оцінити переваги новітніх розробок, здатних зменшити енергоспоживання будинку на 80%. Новий насос, який виглядає недешевою покупкою, окупиться вже за кілька років, адже ціни на електроенергію зростають і в Україні.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ПАРТНЕР-ДНІПРО - насосне обладнання Hydro-Vacuum. Промислові насоси, насоси для палива
(основний офіс)

49000, Україна, Дніпропетровська, Дніпро, пров. Добровольців, будинок 15, офіс 115
  • +38 (050) 362-80-XX

Сайти

«Партнер-Дніпро» - промислові та хімічні насоси

«Партнер-Дніпро» - промислові та хімічні насоси

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create